Třídní schůzka

V pondělí 9. 9. 2024 se bude konat třídní schůzka. Začátek bude v 16,30 hodin bez účasti dětí. Schůzka se týká Korálků i Pastelek.

Budeme se na vás těšit!
Kolektiv MŠ

Poděkování

Vážení přátelé školy, naší milí rodiče. Dovolte nám, abychom Vám ještě jednou poděkovaly za krásná slova a dary, jež jste se rozhodli nám věnovat. Z Vaší přítomnosti a velké motivační podpory budeme čerpat jistě dlouhou dobu, bylo nám s Vámi dobře! Vaším dětem přejeme ze srdce „bezstarostný“ život plný zdraví a krásných chvil, neboť štěstí tkví v maličkostech. Děkujeme Vám za nezapomenutelný pátek.

S pozdravem M. Bernatíková a kolektiv.

NÁHLED 1. TŘÍDY V ZŠ

Ve středu 19. 6. 2024 proběhne náhled třídy v ZŠ Kostelec na Hané.

Z MŠ se bude odcházet v 8:45 hod. Akce platí pouze pro děti, které v září
nastupují do ZŠ.

S sebou: batůžek, pití, pokrývka hlavy,
vhodné oblečení a obuv (svačinka zajištěna).

PYŽÁMKOVÁ NOC 13.6. – 14.6.2024

Ze čtvrtka na pátek se v prostorách MŠ Bílovice – Lutotín bude konat PYŽÁMKOVÁ NOC. Srdečně jsou zvány děti z naší školky, které 1. 9. 2024 odchází do první třídy. Sraz je ve školce ve 20:00 hodin. Děti se doma navečeří, s sebou si přinesou:

• oblíbenou hračku či polštářek, se kterým jsou zvyklé spávat,
  • pyžámko (pokud ve školce není), kartáček s pastou, hřeben, gumičky do vlasů,
  • převlečení do třídy i ven, budeme na zahradě i po setmění,
  • 1 společenskou hru,
  • občerstvení na večer (uděláme dětem společnou hostinu) – prosím žádná čokoláda, spíše
    ovoce, ať nebolí v noci bříška,
  • snídani na ráno, pitný režim zajistíme.

Milé děti, moc se na Vás těšíme, budeme hrát Člověče, nezlob se, karty, šachy a další hry. Nebude chybět ani pyžámková módní přehlídka, diskotéka a stezka odvahy. Užijeme si spoustu zábavy:-) Těšíme se na Vás.