PYŽÁMKOVÁ NOC 13.6. – 14.6.2024

Ze čtvrtka na pátek se v prostorách MŠ Bílovice – Lutotín bude konat PYŽÁMKOVÁ NOC. Srdečně jsou zvány děti z naší školky, které 1. 9. 2024 odchází do první třídy. Sraz je ve školce ve 20:00 hodin. Děti se doma navečeří, s sebou si přinesou:

  • oblíbenou hračku či polštářek, se kterým jsou zvyklé spávat,
  • pyžámko (pokud ve školce není), kartáček s pastou, hřeben, gumičky do vlasů,
  • převlečení do třídy i ven, budeme na zahradě i po setmění,
  • 1 společenskou hru,
  • občerstvení na večer (uděláme dětem společnou hostinu) – prosím žádná čokoláda, spíše
    ovoce, ať nebolí v noci bříška,
  • snídani na ráno, pitný režim zajistíme.

Milé děti, moc se na Vás těšíme, budeme hrát Člověče, nezlob se, karty, šachy a další hry. Nebude chybět ani pyžámková módní přehlídka, diskotéka a stezka odvahy. Užijeme si spoustu zábavy:-) Těšíme se na Vás.